Kniha návštěv

Datum 08.10.2017
Vložil Vladimir Tomko
Titulek Super,super...

Par dni som stravil na stranke VHP, som nadseny, mam konecne pocit, akoby to bolo iba pred par rokmi... Cely doterajsi zivot som cerpal z tovarisskych rokov z Plzne. Ja som si na vojencine viedol cosi ako dennik...som rad, ze viaceri muzikanti este ziju, a velmi uvazujem o tom, ako by som vymyslel navstevu Plzne 1.12.2017... Velmi dakujem, Venovi Hrabakovi (Hrabemu) za informaciu o tejto stranke a prajem vsetkym vela zdravia a radosti zo zivota.. Ak si kliknes na TV Levoca, obcas v archive co to hovorim, a este Brass Collegium Levoca... Zdravi slob. v zalohe Vladimir Tomko.

Datum 03.10.2017
Vložil Kamil Barták
Titulek Pozdrav

Zdravím všechny do Plzně a moc rád vzpomínám. Léta 82 - 84 byla úžasná, škoda, že pamětníků je jen hrstka. Budu si muset opět (jako před lety) udělat výlet a zajet se, se starými bardy pozdravit.
Ka.

Datum 11.12.2016
Vložil Lubomír Jech
Titulek Poděkování

Dobrý den pane Jelínku,
zdravím Vás a děkuji za vynaloženou práci v souvislosti s tvorbou této stránky, na kterou mě upozornil můj kamarád. Je to úžasný materiál a Vám za to patří veliké poděkování. Sloužil jsem u muziky v Plzni v letech 1987 - 1989 jako bastrumpeťák a na ty 2 roky moc rád vzpomínám.
Lubomír Jech, brasslu@gmail.com

Datum 14.04.2016
Vložil Štika František
Titulek bastrumpeta r. 1976

Zdravím, jsem moc rád že si mohu prohlédnout tyto nádherně provedené stránky. Kontakt: stikafrantisek@seznam.cz
Pokud bude setkání,rád přijedu. Prosím o info.

Datum 02.04.2016
Vložil Josef Davídek
Titulek Pochvala

Ahoj Josefe, je to OK Jen tak dál.

Zdravím tebe a všechny kolegy, těším se na sraz.Davídek.

Datum 14.04.2016
Vložil Śtika František
Titulek bastrumpeta rok 1975-1977

Pane Davídku moc Vás zdravím a vzpomínám jak jsem u Vás na parcele chytil toho bažanta. Byl jsem u vás na melouchu, stavěli jste dům. Moc si Vás vážím.
stikafrantisek@seznam.cz

Datum 26.01.2016
Vložil Josef Jelínek
Titulek Správce

Moc mne těší, že vynaložená práce s webem není zbytečná. Ale abych mohl doplňovat informace a fotografie, potřebuji kontakt. Prosím, vlevo je můj e-mail. Budu velmi rád, když se mi všichni, kdo budete mít zájem, ozvete.
Děkuji za pochvalu webových stránek a těším se se na spolupráci.
Josef Jelínek Plzeň.

Datum 26.01.2016
Vložil Jaroslav Kohoutek
Titulek Křídlovka

Josefe díky za tyto stránky. Zase jsem se vrátil o pár desítek let zpátky a musím přiznat, že velmi rád. Rád bych pozdravil všechny kámoše záklaďáky z let 83-84 a také všechny pány muzikanty z povolání, které jsem zažil. Všem přeji hodně zdraví, což přeji i Tobě.
Zdraví Jarda Kohoutek.

Datum 01.01.2016
Vložil Jaroslav Rafač
Titulek PF 2016

Pozdrav pro všechny kamarády a kolegy vojenské hudby Plzeň 1976-86
V roce 2016 přeji všem zdraví a příjemné žití.Rád vzpomínám.RRRaf!

Datum 10.06.2015
Vložil Marcela Pechová (roz. Sukupová)
Titulek otec Josef Sukup

Objevila jsem tyto stránky a musím emotivně reagovat. Jsem nejstarší dcera Josefa Sukupa - Marcela. Právě jsem ve věku, kdy můj otec zemřel (letos uplynulo od jeho úmrtí již 21 let). Moc děkuji všem, kdo se podílí na tvorbě těchto stránek. Především je úžasná fotogalerie, kde poznávám nejen svého otce, ale i řadu hudebníků, které jsem znala jako dítě. Moc děkuji.
Marcela Pechová, roz. Sukupová, Starý Plzenec

 

© 2013 - Josef Jelínek - PLZEŇ

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode