Kniha návštěv

Datum 18.10.2018
Vložil Jaromír Berka
Titulek pozdrav

Zdravím všechny hráče posádkové hudby v Plzni. Hluboká poklona pane štymkolego za stránky. Díky Tvé práci si připomínáme vše co jsme prožili, zahráli , propili ... Prostě se vracíme v čase zpátky a ikdyž neomládneme , udělá nám to moc dobře a máme z toho radost.
Každý je rád , že někam patří . Já jsem rád, že jsem 1984 -86 patřil sem.
Jaromír Berka

Datum 28.12.2017
Vložil Josef Král , Plzen
Titulek Příspěvek

V roce 1972 mě přivedl na přehrávku pan F.Šťastný. Moc jsem chtěl hrát u voj. hudby. Ale dostal jsem se až na 12 postupové místo a brali prý jich 9. Tak mi to vysvětlili na vojenské správě. Ale nevadí, hraji dosud na B tubu. 12 let jsem měl svoji kapelu, stále hraji u Oty Hellera a ještě k tomu s Cheznovankou. Tak tedy - Hudbou za mír. Josef Král - Pf 2018

Datum 08.10.2017
Vložil Vladimir Tomko
Titulek Super,super...

Par dni som stravil na stranke VHP, som nadseny, mam konecne pocit, akoby to bolo iba pred par rokmi... Cely doterajsi zivot som cerpal z tovarisskych rokov z Plzne. Ja som si na vojencine viedol cosi ako dennik...som rad, ze viaceri muzikanti este ziju, a velmi uvazujem o tom, ako by som vymyslel navstevu Plzne 1.12.2017... Velmi dakujem, Venovi Hrabakovi (Hrabemu) za informaciu o tejto stranke a prajem vsetkym vela zdravia a radosti zo zivota.. Ak si kliknes na TV Levoca, obcas v archive co to hovorim, a este Brass Collegium Levoca... Zdravi slob. v zalohe Vladimir Tomko.

Datum 03.10.2017
Vložil Kamil Barták
Titulek Pozdrav

Zdravím všechny do Plzně a moc rád vzpomínám. Léta 82 - 84 byla úžasná, škoda, že pamětníků je jen hrstka. Budu si muset opět (jako před lety) udělat výlet a zajet se, se starými bardy pozdravit.
Ka.

Datum 11.12.2016
Vložil Lubomír Jech
Titulek Poděkování

Dobrý den pane Jelínku,
zdravím Vás a děkuji za vynaloženou práci v souvislosti s tvorbou této stránky, na kterou mě upozornil můj kamarád. Je to úžasný materiál a Vám za to patří veliké poděkování. Sloužil jsem u muziky v Plzni v letech 1987 - 1989 jako bastrumpeťák a na ty 2 roky moc rád vzpomínám.
Lubomír Jech, brasslu@gmail.com

Datum 14.04.2016
Vložil Štika František
Titulek bastrumpeta r. 1976

Zdravím, jsem moc rád že si mohu prohlédnout tyto nádherně provedené stránky. Kontakt: stikafrantisek@seznam.cz
Pokud bude setkání,rád přijedu. Prosím o info.

Datum 02.04.2016
Vložil Josef Davídek
Titulek Pochvala

Ahoj Josefe, je to OK Jen tak dál.

Zdravím tebe a všechny kolegy, těším se na sraz.Davídek.

Datum 14.04.2016
Vložil Śtika František
Titulek bastrumpeta rok 1975-1977

Pane Davídku moc Vás zdravím a vzpomínám jak jsem u Vás na parcele chytil toho bažanta. Byl jsem u vás na melouchu, stavěli jste dům. Moc si Vás vážím.
stikafrantisek@seznam.cz

Datum 26.01.2016
Vložil Josef Jelínek
Titulek Správce

Moc mne těší, že vynaložená práce s webem není zbytečná. Ale abych mohl doplňovat informace a fotografie, potřebuji kontakt. Prosím, vlevo je můj e-mail. Budu velmi rád, když se mi všichni, kdo budete mít zájem, ozvete.
Děkuji za pochvalu webových stránek a těším se se na spolupráci.
Josef Jelínek Plzeň.

Datum 26.12.2018
Vložil Dokulil Vladimir
Titulek Re: Správce

Pepiku,konecne jsem nasel VHP a velmi me tesi jak se staras o historii kapely. Jsou to krasne vzpominky. Pokud zdravi bude slouzit,tak se tesim na pristi setkani. S pozdravem Vlada Dokulil Marianske Lazne

 

© 2013 - Josef Jelínek - PLZEŇ

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode